Sari la conținut
  • Robin Hobb

  • 12 cărți
  • Ordonează după
  • Afișare: 
  • Produse pe pagină
Corabia destinului volumul1 - Cea care isi aminteste (Trilogia Corabiile insufletite, partea a III-a)
Autor(i):
Editura: NEMIRA
Partea a treia a trilogiei Corabiile insufletite.   De la castigatoarea PREMIULUI WORLD FANTASY pentru intreaga cariera – finalul fascinantei trilogii despre pirati, dragoni si corabii vii!       Orasul » ...mai mult
52,85 lei
Disponibilitate: In stoc furnizor
Timp confirmare stoc: 1 - 2 zile lucratoare
cumpără
Corabia destinului volumul 2 - Visurile dragonilor (Trilogia Corabiile Insufletite partea a III-a)
Autor(i):
Editura: ARMADA
Partea a treia a trilogiei CORABIILE INSUFLETITE.       De la castigatoarea PREMIULUI WORLD FANTASY pentru intreaga cariera       Finalul spectaculos al trilogiei CORABIILE INSUFLETITE ne dez
52,85 lei
Disponibilitate: In stoc furnizor
Timp confirmare stoc: 1 - 2 zile lucratoare
cumpără
Ucenicul Asasinului
Autor(i):
Editura: NEMIRA - 2009
Primul volum din trilogia Farseer. Povestea din Ucenicul Asasinului de Robin Hobb incepe cand Fitz este abandonat de familia sa la castelul Printului Adevar. Baiatul descopera foarte rapid ca poseda » ...mai mult
44,70 lei
Disponibilitate: stoc indisponibil
alertă stoc
Asasinul regal, al doilea volum din trilogia Farseer (Editie in 2 volume)
Autor(i):
Editura: NEMIRA - 2010
"Saga inceputa cu Ucenicul asasinului continua cu intrigi irezistibile si personaje memorabile. Prin descrieri si caracterizari iscusite, Hobb izbuteste sa creeze un regat de basm, dar socant de real." » ...mai mult
22,50 lei
Disponibilitate: stoc indisponibil
alertă stoc
Razbunarea asasinului. Volumul III din Trilogia Farseer
Autor(i):
Editura: NEMIRA - 2011
Razbunarea asasinului incheie o trilogie scrisa cu iscusinta de o autoare singulara in literatura fantasy de astazi. Robin Hobb apeleaza la solutii literare uimitoare prin ingeniozitatea lor si te introduce » ...mai mult
72,10 lei
Disponibilitate: stoc indisponibil
alertă stoc
Robin Hobb, Misiunea bufonului
Autor(i):
Editura: NEMIRA - 2014
„in aceasta continuare greu de lasat din mana a trilogiei Farseer, Hobb pastreaza standardele inalte pe care le stim stim deja din seriile ei fantasy. Cartea aceasta te tine treaz pana in zori.“ Publishers » ...mai mult
49,50 lei
Disponibilitate: stoc indisponibil
alertă stoc
Robin Hobb, Bufonul de aur - A doua parte din Trilogia Omul Aramiu
Autor(i):
Editura: NEMIRA - 2016
Fitz a fost convins sa se intoarca la curte ca servitor al Lordului Auriu, nimeni altul decat Bufonul deghizat. In secret, el il va initia pe Printul Dutiful in tainele magiei.   „Robin Hobb este o » ...mai mult
72,70 lei
Disponibilitate: stoc indisponibil
alertă stoc
Robin Hobb - Ucenicul asasinului - Trilogia Farseer, partea I
Autor(i):
Editura: NEMIRA - 2016
Ucenicul asasinului.   In Regatulor celor Sase... sta sa izbucneasca un razboi civil, cand iese la iveala un secret: printul Coroanei are un fiu ilegitim, Fitz. Crescut pe ascuns, doar in compania bu » ...mai mult
42,50 lei
Disponibilitate: stoc indisponibil
alertă stoc
Noi vă recomandăm!
Asasinul Regal. A doua parte din trilogia Farseer (Robin Hobb)
Autor(i):
Editura: NEMIRA - 2017
Fitz a supravietuit primei sale misiuni ca asasin regal, dar a ramas aproape infirm. Asa ca, incrancenat, jura sa stea departe, in munti. Numai ca iubirea si anumite intamplari neprevazute il fac sa se » ...mai mult
72,80 lei
Disponibilitate: stoc indisponibil
alertă stoc
Razbunarea asasinului. A treia parte din trilogia Farseer (Robin Hobb)
Autor(i):
Editura: NEMIRA - 2017
Insetat de razbunare, Fitz trebuie sa faca o calatorie initiatica. Astfel isi descopera propriile sale calitati iesite din comun. Insa regatul e pe cale sa se prefaca in praf si pulbere. Iar Printul Verity » ...mai mult
78,30 lei
Disponibilitate: stoc indisponibil
alertă stoc
Robin Hobb, Destinul bufonului - A treia parte din Trilogia Omul Aramiu (2 volume)
Autor(i):
Editura: NEMIRA - 2017
Cartea autorului Robin Hobb „Robin Hobb, Destinul bufonului - A treia parte din Trilogia Omul Aramiu (2 volume)" de la editura NEMIRA Robin Hobb este o scriitoare superba.“ Conn Iggulden
89,50 lei
Disponibilitate: stoc indisponibil
alertă stoc
Corabia magiei. Seria Corabiile insufletite, partea I
Autor(i):
Editura: ARMADA - 2019
Cartea autorului Robin Hobb „Corabia magiei. Seria Corabiile insufletite, partea I" de la editura ARMADA O fermecatoare aventura cu pirati, magie si corabii vii Lemnul-vrajitor. Un lemn const
78,30 lei
Disponibilitate: stoc indisponibil
alertă stoc
  • 1 - 12 din 12 produse

Centrul de preferințe pentru confidențialitate

Confidențialitatea dvs.

Procesăm datele dvs. cu scopul de a vă oferi posibilitatea să comandați produsele noastre online, precum și pentru a vă oferi conținut care să fie adaptat la interesele și nevoile dvs. Analizăm aceste date pentru a obține informații cu privire la comportamentul și interesele vizitatorilor noștri. Împărtășim aceste informații partenerilor noștri pe baza consimțământului și/sau a interesului legitim. Mai jos vă puteți exercita, la nivel de partener, dreptul de a consimți sau de vă opune unui interes legimit pe baza unui scop specific.

Module cookie strict necesare

Aceste fișiere sunt strict necesare pentru buna funcționare a magazinului online (pentru plasarea comenzilor online, autenficare în cont, salvarea/procesarea opțiunilor dvs cu privire la modulele de tip cookie, etc.). Acestea nu necesită acordul dvs. pentru plasare/accesare și nu pot fi dezactivate (decât dacă nu țineți meapărat să intrați în setările browser-ului dvs și să le dezactivați de acolo, având ca rezultat negativ întreruperea funcționării normale a site-ului).

Meniu de accesibilitate